pieci+viens: Jurita Krūma

Šī gada “pieci+viens” iesākšu ar vienu kārtīgu vilceni jeb Juritu Krūmu.

Jurita dzīvo Liepājā, 12 kvadrātmetru lielā, baltā dzīvoklī, kuru viņa iegādājās nosacīti nesen, pēc tam, kad bija dažus mēnešus, eksperimentālā kārtā, izlēmusi padzīvot Liepājā. Tāds klasisks Liepājas stāsts – aizbrauca, iemīlējās, palika. Juritai ir arī kaķis, kurš ir pats labākais “thunder vest” pasaulē – viņam ļoti patīk murrājošam gulēt uz krūtīm. Un tā kā viņš ir kārtīgs runcis, viņa smagsvara statuss tiešām labi pilda “stresa noņēmēja” funkciju. Ikdienā Jurita vada savu vilcenes uzņēmumu – “WWWOLF” un apkalpo dažādu, lielāku un mazāku, klientu sociālos tīklus. Vēl viņa raksta blogu par to, kā ir dzīvot divpadsmit kvadrātmetros.

Tieši tā mēs arī iepazināmies – sociālajos tīklos. Kad beidzot iepazināmies dzīvē, Jurita teica, ka jau sen esot sekojusi man twitterī un viņai paticis kā es rakstu. Tas notika laikā, kad Jurita uz kādu brīdi devās uz Japānu un viņai vajadzēja kādu, kas pārņemtu viņas uzņēmumā darbus. Uzticēja to darīt man. Jutos pagodināta. Pēc tam, vairākus gadus, Jurita šādus un tādus savus klientus uzticēja man, lai es veidotu viņu sociālo tīklu komunikāciju. Tāds, lūk, tas mūsu iepazīšanās stāsts.

(Redz, kad parādu šo ierakstu Juritai, viņa man uzraksta “cik labi, ka es toreiz tev draugiem.lv uzrakstīju, ka tu dzīvo skaistā penthausā”. Es tādu faktu neatceros, nu – tas ir to faktu, ka Jurita man ir rakstījusi, nevis, ka esmu dzīvojusi penthausā. Izrādās, ka tas viss ir sācies vēl senāk, lūk.)

_mg_1864Jurita ir traka. Nē, nu tā, ka tiešām – viņa iet dzīvē uz priekšu ar tādiem apgriezieniem, ka reizēm nevar vairs pat izsekot līdzi un saprast – bet kā? Tikko taču bija šitā, tagad ir tā. Viņa ir darītāja, precīzāk – močītāja. Viņa ir forša un tāpēc man viņa patīk.

Lūk, Juritas atbildes uz pieciem maniem un vienu Krišjāņa Elvika uzdoto jautājumu.

Kas ir tas, kas visiem ļoti patīk, bet Tevi ļoti kaitina?

Ceļojumu foto pie populāriem tūrisma objektiem, “jo ir taču jāparāda, ka es biju un tiešām ar savām un sava telefona acīm redzēju to Eifeļa torni”. Nu, kāpēc, kāpēc, kāpēc.

Kādi ir bijuši Tavi absurdākie meli?

Nevaru tādus atcerēties, kas tikai nozīmē – šogad ir uzdevums kļūt absurdākai!

Kas ir tā lieta, kurai nav nekādas nozīmīgas materiālās vērtības, bet Tu to nepārdotu pat par miljonu eiro?

Mammas adītās vilnas zeķes.

Ko Tu teiktu savai 17 gadīgajai versijai, ja šodien to satiktu uz ielas?

“Āāāāā, Jurita! Atjēdzies, Tu vispār vēl neko nesaproti! Bet galvenais tagad nesatraucies! Jo nesapratīsi arī tad, kad Tev būs 30! Tāpēc – viss chill.”

Kas ir smieklīgākais/drausmīgākais darbs, kuru Tu esi strādājis?

Kādreiz sensensensensenos laikos nācās iejusties dažādu cilvēku ādā un viltot aptaujas anketu datus. Kopš tā laika es vairs neticu statistikai.

Krišjāņa Elvika jautājums:

Ja Tu būtu Tu, bet citā dzīvē, kāda būtu Tava nodarbošanās?

Skatloga modele gultu salonā, kas reklamētu saldu miegu (cerot, ka citā dzīvē man tāds beidzot arī būs).

Juritas jautājums, uz kuru atbildēs nākamais “pieci+viens” rubrikas dalībnieks:

Ja Tu kādu rītu pamostos alternatīvā pasaulē, kurā Tev būtu iespēja uz laiku līdz sava mūža beigām prātā paturēt tikai vienu atmiņu, kāda tā būtu?

_mg_8938

Juritas ikdienas gaitām līdzi var sekot viņas instagram profilā: juritakruma

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s