Zvaigžņu kafejnīca Čaka ielā // Stars Coffee

Čaka iela Rīgā noteikti nav pirmā iela, kura ienāk prātā, kad jāpadomā par “kādu jauku kafejnīcu, kur pasēdēt”, bet izrādās, ka tagad viena tāda jauka kafejnīca Čaka ielā ir noslēpusies gan. Vārda vistiešākajā nozīmē – noslēpusies, ielīdusi pagrabiņā tā, ka ikdienā garāmejot, var pat nepamanīt, tā it kā kafejnīca pati gribētu mazliet distancēties no piederības Čaka ielai. Bet tas ir labi, ka beidzot arī Čaka ielā sāk parādīties kāda rosība, nevis tikai tukšie veikalu skatlogi vai apšaubāmas izcelsmes apģērbu veikali ar apšaubāmiem nosaukumiem.

“Stars Coffee” mājo Čaka ielas 41-1B pagrabiņā, kur ciemiņus gaida no pirmdienas līdz piektdienai. Par ko ir mazliet žēl, jo to, kas ir viņu ēdienkartes piedāvājumā, ļoti, ļoti gribētos nobaudīt tieši nesteidzīgos brīvdienu rītos.

Un viņu ēdienkartes piedāvājumā ir brīnišķīgas avokado maizes – ar pašceptu maizi, olu, salātlapām un bekonu tiem, kas izmanto uzturā gaļas produktus; biezputras, omletes, zupas un vēl šis un tas. Protams, arī kafija, galu galā “Stars Coffee” ir ne tikai kafejnīca, bet arī grauzdētava. Tā kā kafiju uzturā nelietoju, diemžēl nevaru novērtēt kafijas kvalitāti, bet, ja tā ir avokado maižu līmenī – tad ļoti laba.

Processed with VSCO with a6 preset

“Stars Coffee” liekas kā tāda maza “ārzemju pasaules” oāzīte noplukušajā Čaka ielā – gan interjerā, kurā dominē baltas krāsas un askētisks piegājiens, gan ēdienu izvēlē, kas ir labi noder tiem, kas steidzīgi grib ieturēt maltīti vai gluži pretēji – izmantot šo vietu tam, lai ne tikai iekostu, bet arī pastrādātu.

Processed with VSCO with a6 preset

Kas priecē jo īpaši – šī ir suņiem draudzīga vieta, kamēr es ieturēju maltīti un atbildēju uz e-pastu kaudzēm, Zvaigžņu kafejnīcā paviesojās divi branga izmēra sunīši, kuri, tiesa, daudz veiklāk spēja piesaistīt manu uzmanību nekā e-pasti ar klasisko “labdien, atvainojos par tik vēlu atbildi”.

Kas mazliet nepriecē – virtuves smarža, kas sasūcas drēbes. Lai arī tur nav gluži atvērtā tipa virtuve, tur nav arī durvju, kas nodalītu virtuvi no pārējās telpas, turklāt – virsdrēbju pakaramais ir tiešā virtuves tuvumā. Nav patīkami, ja pēc tam sēdi kādā sapulcē ar klientiem un jūti, ka od pēc virtuves. Bet, ja šo problēmu novērsīs, šī noteikti būs forša vieta, kur iet paēst, paklačoties ar kādu draugu vai pastrādāt.

UN TĀS AVOKADO MAIZES, SASODĪTS!!! Ļoti garšoja.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s