Dizainbārs M50

Kad savas durvis apmeklētājiem vēra ciet “Dad Cafe” ļoti, ļoti daudzi Miera ielas rajona un Rīgas centra (un iespējams ne tikai) ļaudis saskuma – par vienu jauku vietiņu Rīgā atkal mazāk. Tomēr – skumjām ilgi pamata nebija, jo jau pavisam drīz pēc šī notikuma durvis savukārt atvēra dizainbārs “M50”. Un paldies viņam par to.

“M50” ir daudziem labi zināms latviešu dizaina darinājumu veikaliņš, kurš mājo turpat blakus durvīs dizainbāram “M50”, līdz ar to nekāds rēbuss jau nebūs tas, ka saimnieki abām vietām ir vieni un tie paši. Līdz ar to arī ieturētais stils, kvalitāte un atmosfēra. Viss ir līmenī.

“M50” ir lieliska vieta, kur nākt darba dunas vidū, lai pastrādātu un, kad nemanāmi piezadzies vakars, nekur prom neietu, bet gan pabaudītu kādu glāzi proseko, vīna vai alus. Vai varbūt piedalītos kādā no plašās vakara programmas aktivitātēm – tur ir gan pērļošanas meistarklases, gan taro vakari, pašmāju radīto īsfilmu un multfilmu vakari, meditāciju un koncertvakari. Plaša programma ikvienai sirdij un priekam, vienuvārdusakot.

Kas vēl? Tur ir de be šķī gas “wannabe picas”, kuras pasniedz ceturtdienu un piektdienu vakaros. Es nezinu kā jums, bet šīs “wannabe picas” garšo vēl labāk par dažu labu “true picu” – ceptas uz lavaša, ar bekoniņu, prošuto vai veģetārās. Kraukšķīgas un ļoti gardas.

Kā arī – lieliska atmosfēra (man liekas, ka es jau to minēju, ne?), ļoti draudzīgi viesmīļi un personāls un patīkama mūzika. Šī ir arī draudzīga vieta suņiem un, ja nāk ar savu kafijas krūzīti, tad var dabūt atlaidi kafijai. Īsteni hipsterīga vietiņa, ko, ne? Plusā – ir arī laimes rats, kuru iegriežot var dabūt 10% atlaidi pirkumam vai iespēju dot buču bārmenim vai bārmenei.

Aizejiet, palūkojiet, es domāju, ka jums patiks. Arī cenas ir patīkamas (tēja 2-,2,50 EUR, picas 4,90 EUR, vinčiki un limpenītes – kā nu kuras).

Processed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 presetProcessed with VSCO with a6 preset

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s