Pinteresta vecmāmiņas pelmeņi

Teju gandrīz nepamanāmās durtiņās ir noslēpusies jauna ēstuve Rīgā, kuras pamatēdiens ēdienkartē ir .. pelmeņi. Un nē, ne tādi pelmeņi, kādus pēc ballītēm, nakts vidū, mēdz uzkost Vecrīgas apmeklētāji. Šie pelmeņi  ir pildīti ar lasi un garnelēm, spinātiem un parmezānu, vistas gaļu, Kamčatkas krabi un vēl visādiem brīnumiem.

Processed with VSCO with a6 preset

Handmade Kitchen Riga atrodas Tērbatas ielā 14, Rīgā un patiesībā ēst gribētājus uzņem jau kopš decembra. Jāteic, ka pirmā bauda acīm ir jau no ienākšanas brīža – vienkārši gaumīgs un gaišs interjers kopā ar daudz augiem un zaļumiem, turklāt – acu priekšā virmo darba galds, uz kura, aiz stikla, tiek rūpīgi gatavoti pelmeņi.

Processed with VSCO with a6 preset

Šeit tiek pasniegti tā sauktie mājās gatavoti pelmeņi un tie tiešām garšo tā, it kā vecmāmiņa būtu vārījusi. Vecmāmiņa, kura dzīvo pinterestā, jo pelmeņu mīkla ir dažādās krāsās – zaļā, rozā, oranžā un pat melnā. Nemaz nerunāsim par pildījumu, kurš variē no veģetāriem, līdz gaļas un zivju pildījumiem un tādām sastāvdaļām, kuras es, līdz šim, pat nebūtu varējusi iedomāties kā pelmeņu pildījumu.

Arī apkalpošana ir ļoti jauka – darbinieki ir ļoti atsaucīgi un runātīgi, izstāstīs visu par to kā radusies Handmade Kitchen Riga, ieteiks labākos pelmeņus un vēl piedāvās importa limpeņu vietā labāk iegādāties pašu gatavoto morsiņu. Un tā nemanāmi rodas sajūta, ka esi šeit gaidīts. Arī cena ir pieņemama – par mazāko bļodiņu (10gb pelmeņu) jāmaksā vidēji 3 – 4 EUR.

Processed with VSCO with a6 preset

Šī ir vieta, kur var paēst ne tikai ar vēderu, bet arī ar acīm. Pinteresta pasaulīte iekšiņā un āriņā. Šī noteikti ir vieta, kur vest ārzemju draugus, lai parādītu viņiem you nou vat iz pelmeni?

Viens mazs mīnuss gan ir – domāju, ka instagram komunikācijā izmantojot latviešu valodu (vai latviešu un krievu) varētu būt lielāks ieguvums, nekā tikai krievu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s