Beigeļu bārs “Big Bad Bagels”

Ikdienas gaitās bieži sanācis iet garām dzīvespriecīgi zaļam uzrakstam “Big Bad Bagels”, kaut kā nekad nav īsti sanācis ieiet, tad nu šodien, izsalkuma mākta, beidzot iegāju. “Big Bad Bagels” dzīvojas Baznīcas ielā 8, puspagrabiņā un sevi pozicionē kā pirmo beigeļu ēstuvi Latvijā.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Jāteic, ka mani vairāk par izkārtni uzrunāja uzraksts, ka dienas zupa ir pieejama par EUR 1,50. Tā kā esmu liela zupu cienītāja un bieži pusdienās izvēlos baudīt tieši zupu, tad šī patīkami mazā cena mudināja mani doties iekšā. Ā, nujā, beigeli jau arī vajadzētu nogaršot. Beigelis, manuprāt, būtībā ir kaut kāds prētzeļa kliņģera un donuta apvienojums. No pirmā paņemts maizes “cietums”, no otrā – forma.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Biju stundu pirms pusdienlaika pīķa stundas, tāpēc mazajā ēstuvītē bijām tikai divas klientes. Apkalpošana ātra, beigeļu izvēle liela – gan visādu gaļu, bekonu, zivju, gan veģetārie un arī saldie beigeļi. Pieejami arī salāti, smūtiji, sulas, tējas un kafijas un plaša Valmiermuižas alus izvēle.

Jāteic, ka neesmu objektīva porciju lielumā, jo ēdu kā cālis, bet no beigeļa un zupas es pieēdos tā, ka mans vēders sāka sāpēs īdēt, ka tik daudz pārtikas viņam, red, tagad ir jāpārstrādā. Iespējams, ka kādam vīriešcilvēkam prasītos klāt vēl kaut kas, bet, lūdzu – vēl ir salāti un arī beigeļi nav gluži uz skaitu katrai personai. Āh, novērtēju arī to pozitīvo tendenci (jo reiz man par citronūdeni pajautāja EUR 2,50 + 15 centus par citronšķēli), ka ūdeni var saņemt bez maksas, turklāt vēl ļoti garšīgu – ar avenēm un citronu gabaliņiem.

Processed with VSCOcam with f2 preset

“Big Bad Bagels” interjers ir vienkāršs, pieticīgs, bet ne bezgaumīgs. Šī varbūt nebūs vieta, kur iet romantiskā randiņā, bet šī būs lieliska vieta, kur paēst pusdienas vai ieskriet pēc beigeļa, kuru paķert pa ceļam.

Processed with VSCOcam with f2 preset

Ja būtu mazliet klusāka mūzika (kas tā vispār par tādu vispārīgu tendenci kafejnīcās, restorānos un bāros dienas laikā uzgriezt tik skaļu mūziku, ka nevar ne sarunāties, ne nokoncentrēties ēšanai?!) un bekona cepamā panna neatrastos uzreiz pie letes, kas rada papildu troksni un karstumu, uz šo vietu varētu pat nākt “ēst + strādāt” komplektā.

Kopumā – iesaku tiem, kuriem apnikuši Subway sendviči, polārmaizes, burgeri un tamlīdzīgas lietas, tiem, kuriem gribas garšīgu un lētu dienas zupu, arī salātus un smūtijus (kurus pati vēl neesmu nogaršojusi), laba darba ļaužu pusdienu vieta!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s