Apvēlies Bībers – Robijs Viljamss Arēnā Rīga

Jāteic gan, ka es vienmēr esmu bijusi tāds “svētdienas klausītājs”, kad runa ir par “mazliet apvēlušos Džastinu Bīberu” jeb Robiju Viljamsu. Hītus lielākos nosaukt varu un līdzi padungot arī, bet viņa diskogrāfiju pārzinu vēl sliktāk par krievu alfabētu. Toties vienmēr kaut kā ir licies, ka, nu, šito čalīti gan gribētos kādreiz redzēt un dzirdēt “dzīvajā”. Īsti pat nezinu kāpēc, varbūt tāpēc, ka likās baigi iespaidīgs tas klips, kurā viņš izģērbjas, novelkot pat ādu un kaut kā no “bērnības” laikiem licies – yē, ko tamlīdzīgu viņš varētu izdarīt arī koncertā.

10988320_1040257629335446_4301776070691368153_n

Ādu protams viņš nenovilka, vismaz ne sev, varbūt kādam klausītājam novilka trejdeviņas ādas par ieejas biļeti, bet tas neliedza vismaz desmit tūkstošiem cilvēku Otrajās Lieldienās apmeklēt Arēnu Rīga, nezinu kā citiem, bet man likās, ka totāli vērts Lieldienu brīvdienas noslēgt tieši tādā veidā.

Man, kā jau svētdienas klausītājam, protams, vislielākais prieks bija par visiem tiem klasiskajiem hītiem, kurus tīneidžgados drillēju uz riņķi un domāju, bāc, kā man gribētos būt vienai no tām beibēm no viņa video klipiem (es uzaugu  tajā laikā, kad lielākais mūzikas avots manās mājās bija mūzikas kanāls “Viva”). Interesanta un man līdz galam neizprotama (iespējams tāpēc, ka es tik dziļi nerokos iekšā mūzikā un tās “aizkulisēs), bet forša bija Robija izvēle nospēlēt pāris Queen dziesmas.

Labi, bet štrunts par mūziku – Robijs ir tāds šovmenis, aiaiaai, nezinu vēl kādu, kurš uz skatuves varētu stāstīt “tualetes jociņus” un tas neliktos baigi truli. Nebiju gaidījusi, ka viņš tik daudz un forši komunicēs ar publiku.

Kā arī, mans absolūtais koncerta spilgtākais mirklis – dziesma “Tripping”, tā kā koncertu baudīju no “veco ļaužu sēdvietām” pašā arēnas augšiņā, tad varēju uz visu nolūkoties teju no putna lidojuma (kas pat ir forši vizuāli, ne tik forši audiāli). Tieši tāpēc šīs dziesmas laikā vislabāk varēju redzēt kā arēnu piepilda mazmazītiņas gaismiņas un kustīgi lāzerīši, kuri tiešām radīja šo “trippošanas” sajūtu, kustīgi, daudz un spilgti, visa arēna izskatījās kā piebirusi ar miljons kustīgiem un krāsainiem jāņtārpiņiem. Superīgi.

Respektīvi – Robija koncerts “ček”, vēl kaut kad dzīvē varētu dzirdēt “svētdienas klausāmas grupas”, tādas kā U2 un Coldplay. Nu, no tiem lielajiem stāriem. Tie noteikti nav mākslinieki uz kuru koncertu es speciāli rautos, pirktu biļetes un lidotu uz Norvēģiju vai Pakistānu, bet – ja “pieved pie durvīm” un ir iespēja to vēl baudīt priviliģētā kārtā – kāpēc ne.

Ā, bet pie frizūras gan šis kundziņš varētu piedomāt, balināti mati ir sooo “Take That” laiki, ja.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s